• info@eectr.com
  • +90 212 652 41 68

GOLD Arte.Pcb

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
251 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: İmes Osb, İmes 1 Bulvarı, 17 Parsel, 620 Ada No.15, 41455, Çerkeşli Dilovası/Kocaeli
  • TELEFON: +90 216 305 01 80
  • FAX: +90 262 502 21 10
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://artepcb.com
  • E-POSTA: info@arteelektronik.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
1+4 = ?

VİDEOLAR

  • Arte.Pcb Tanıtım Videosu

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İmes Osb, İmes 1 Bulvarı, 17 Parsel, 620 Ada No.15, 41455, Çerkeşli Dilovası/Kocaeli

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda 

2003 yılında İstanbul Türkiye’de kurulan Arte Elektronik bugün 2.5 milyon usd sermaye ve aylık 40.000m2 kapasite ile tek yüzlü, çift yüzlü, çok katlı ve alüminyum baskılı devre kartı üretimini titizlikle gerçekleştirmektedir.

Baskılı devre kartı üretimi yaptığımız sektörlerin başında; aydınlatma, otomotiv, endüstriyel elektronik, tüketici elektroniği, medikal ve iletişim sektörleri gelmektedir.

Türkiye’nin en büyük pcb CNC kapasitesine sahip olan firmamız son teknoloji ve tam otomatik makinaları ve kalıplı üretimi sayesinde yüksek hacimli ve hızlı üretim yapabilmektedir. Üretim parkurumuzda Schmoll ve Posalux gibi dünyaca tanınan markalarda son teknoloji makinalarımız yer almaktadır. Makina parkurumuzda aynı zamanda dünyanın önde gelen elektriksel test makinaları üreticisi ATG markalı optik ve elektriksel test makina ve ekipmanları bulunmaktadır.

UL, ISO9001 ve ISO14001 uluslararası sertifikalara sahip olan firmamız kapsamlı kalite kontrol sistemi ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz 

Teknolojik yetenek ve kapasitesini, kendi Ar-Ge si ile bütünleştirip, alternatif ürün çözümlerini geliştirmek, müşterilerinin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılarken, onların mali dengelerini koruyucu bir işletme olmak.

Vizyonumuz 

Kurumsal ve ticari pazarda,müşterilerin ihtiyaçlarını süreklilik içerisinde doğru tespit edip, teknoloji ve yenilikleri yakından takip ederek,güvenilir ürün ve hizmet kalitesi ile profesyonel bir tedarikci olmaktır.

Kalite Politikamız 

Firmamızca üretimin ayrılmaz bir parçası olarak görülen kalite, tüm etik değerlerimizin ve çalışma koşullarımızın temel belirleyicisidir. Bu sebeple müşteri istek ve gereksinimlerinin belirlenmesi ile başlayan hammadde, üretim, denetim, sevkiyat gibi bir işletmenin tüm faaliyetlerinin ortak ürünü olan kalite ARTE ELEKTRONİK‘teki tüm çalışanların temel hedefidir. Bu hedefini ekonomik değerlere uygun ve zamanında teslimat ilkeleriyle birleştiren firmamız, kalite anlayışının bir bütün olduğunu siz değerli iş ortaklarımız kadar farkındadır.

Ulusal ve uluslararası standartları yakalamak ve daha ilerilere taşımak amacıyla dünya’nın en iyi tedarikçileriyle çalışmaktayız. Son teknoloji ve yüksek işçiliğin hammadde kalitesi düşük olduğunda yeterli gelemeyeceğinin bilincinde olan firmamız, kendisi gibi konusunda en iyi olanlarla anlaşmalı olarak tüm ihtiyaç hammaddelerini Dünya’nın farklı yerlerinden temin etmektedir. İş ortağımız olarak değerlendirerek hizmet sunduğumuz firmaların şartnamelerini karşılayan ürünler üretmekte hiçbir sıkıntı yaşamamaktayız.

Personelimizin tüm çalışmaları şirket kalite politikamız tarafından belirlenmektedir. Her çalışanın ayrı ayrı ve bir takım olarak üretimimize katkı sağlaması için düzenlenmiş üretim standartlarımızı korumak ve geliştirmek firmamızın kuruluş ilkelerinden biridir. Kalitede ulaşılan seviyelerin asla yeterli görülmemesi, daima bir adım ötesinin hedeflenmesi tüm çalışanlarımızca benimsenmiş bir prensiptir. Arte Elektronik firma olarak çalışanlarıyla her zaman aynı sorunun cevabını aramaktadır; daha iyisini daha uygun şartlarla nasıl gerçekleştirebiliriz? Çalışmalarımızın tek seferde ve her zaman başarılı sonuçlar vermesi bu bakış açısının bir ürünüdür.

Arte Elektronik ve çalışanları kaliteyi bir aşama değil yaşam ve çalışma biçimi olarak görmektedir. Tüm iş ortaklarımızın aynı bakış açısıyla hareket etmeleri bizi güçlü kıldığı kadar başarılı da kılmaktadır.

Satış ve Pazarlama Ekibimiz

ARTE.PCB Satış ve Pazarlama Ekibi, müşterilerini ailenin bir parçası olarak görür, müşterileri ile yol boyunca yapılan tüm eylemler ve tüm aşamalarda; satış öncesi, satış ve satış sonrası tüm işlemlerinde şirketin dürüstlük ve şeffaflık ilkesine bağlı hareket eder. Satış ve Pazarlama Ekibi,güler yüz ve misafirperverlik ve doğru bilgiyi müşterilerine sunarak, açık, net ve profesyonel bir şekilde görevini yerine getirir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.