• info@eectr.com
  • +90 212 652 41 68
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
214 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Osmangazi Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi No:19 Kıraç-Esenyurt / İSTANBUL
  • TELEFON: +90 212 689 49 00
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00

FİRMA HAKKINDA

Ticari faaliyetlerine 1976 yılında, İstanbul Bayrampaşa’da 600 m2 kapalı alanda alçak gerilim kablo üretimi ile başlayan Demes Kablo,istikrarlı ve onurlu bir büyüme planlayarak yatırımlarına devam etmiş ve bu süreçte edindiği tecrübelerle sektörün önemli kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır.

Varlığını ve tecrübesini kablo üretimi üzerine yoğunlaştıran firmamız; teknolojik kazanımları, dinamik iş gücü ve ileri görüşlü profesyonel kadroları ile kaliteden ödün vermeden imal ettiği ürünleri kullanıcılara sunarak sürdürülebilir müşteri memnuniyetini yakalamayı prensip edinmiştir.

Demes Kablo, bugünkü başarılı konumunu; küresel düşünce yapısına, kalite anlayışına, alanında uzman personeline, teknolojik ekipmanlarına, şirket içi seminer ve eğitimlerine borçludur. Bu başarısını emin adımlarla sürdürmektedir.

Demes Kablo, uluslararası standartlara ve müşteri taleplerine uygun üretim anlayışıyla sektöründe üstün bir hizmet vermeyi görev edinmiş olup üretimini ‘enerji’ ve ‘telekom’ olmak üzere ikiye ayırmıştır. ’’Koaksiyel, Bilgi & İletişim, Kontrol, Telefon, BUS, Halogen Free, Alev Geciktirirci, Yangın Geciktirici, Bilgisayar Sistem, Yangın Alarm, Enstrumantasyon, Kompozit/Hibrid, Anten, Mikrofon, Yapı, Tesisat, Güç, Zırhlı ve Özel Yapım’’ kablolar gibi daha birçok kablo çeşidinin üretimini yapmaktadır.

Demes Kablo, kurulduğu günden itibaren kalite standartlarına uygun, çevreye ve insana duyarlı çalışma anlayışı içerisinde olup bu prensiplerini Kalite ve Çevre Yönetim Sistemi belgelerini alarak güçlendirmiştir. Üretmiş olduğu ürünlerde ulusal ve uluslararası standartları esas alan Demes Kablo; IEC, VDE, BS, CENELEC, RoHS, TIA/EIA, CE, TSE, TSEK ve CE (LVD, CPR) normlarında üretim yapmaktadır.

Sistemli ve şeffaf, teknolojiyi yakından takip eden, insana ve çevresine değer veren, güvenilir, müşteri ve çözüm odaklı prensipleriyle çalışmalarına devam eden kuruluşumuz, her geçen gün daha da gelişerek %95’lik ihracat oranı ile marka bilinirliğini güçlendirmiş ve sektörün önemli kuruluşlarından biri olduğunu ispatlamıştır.

Hedeflerinden ve prensiplerinden taviz vermeden büyüyen grubumuz Türkiye ve yurtdışı pazarlarda aranan bir marka olarak çalışmalarını sürdürecek olup, ülkesine, innovasyona, gelişime, emeğe, kaliteye, insana, çevreye, çözüm ortakları ve müşterilerine kattığı değerle marka değerini yükseltmeye devam edecektir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.