• info@eectr.com
  • +90 212 652 41 68
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
216 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yunus Emre Sok. No :3
  • TELEFON: +90 262 502 10 90
  • FAX: +90 262 502 10 77
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.katana.com.tr/tr
  • E-POSTA: katana@katana.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+2 = ?

VİDEOLAR

  • Katana Güç Ürünleri

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yunus Emre Sok. No :3

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Şirketimiz ilk olarak 1945 yılında Saçar Makina ünvanıyla  dönemin sanayi kuruluşlarında ve tarımda kullanılmak üzere su pompaları imalatıyla sektöre girmiş  ve akabinde benzinli ve dizel motorların montaj, tamir ve bakım işlemlerini de yapmaya başlamıştır. Bu süreçte gelişimini devam ettirirken sektördeki bilgi birikiminden ve tecrübelerinden de yararlanarak 1999 yılında potansiyelini enerji sektörüne yöneltmiştir. Öncelikli olarak 3 kVA – 16 kVA güç aralığında jeneratör imalatı ile başladığı hizmeti, müşterileri tarafından memnuniyet kazanınca sürekliliğin devamı için yoğun çalışma temposu içine girmiştir. Kaliteli hizmet anlayışı, olumlu geri bildirim , satın alan potansiyel müşteri kazanımı şirketi 2001 yılında KATANA ünvanıyla markalaşma dönemine götürmüştür.

Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, KATANA’ nın sektörün önde gelen firmaları arasında yer almasını sağlamış, saygın ve güvenilir bir kurum haline getirmiştir. Şirketimiz  her geçen gün büyüyen sermayesi  ve 4500 metrekare kapalı, 1500 metrekare açık alanlı üretim tesisi ile bugün (13 kVA-2000 kVA ) aralığında jeneratör, kara ve deniz motorları üretimi  yaparak  30 Üretim personeli, 11 Teknik ve idari personel ile ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

KATANA; insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci özelliği, dinamik yapısı ve üstün başarılarıyla dünyaya açılmayı da hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda global bir şirket olma yolunda yurt içi ve yurt dışı iş ortaklıklarında bulunmuştur. Bu amacın ilk ayağını Gürcistan’ la gerçekleştirmiş olup devam eden süreçlerde Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Türkî Cumhuriyetlerinde gerçekleşen sektörel fuarlara katılıp, pazar analizleri yaparak, ihtiyaç duyulan ürünleri tespit etmiştir.

Katana Jeneratör; ülke pazarlarında söz sahibi bir marka olarak konumlandırmak için, her türlü çalışmayı yapmaktadır. Bu nedenle standartlara uygun ve kaliteli üretim yapabilmek adına ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, IS0 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yönetim Sistemi ve CE belgelendirme çalışmalarını gerçekleştirmiş üretim, servis ve yedek parça konularında sunulan hizmetler adına %100 müşteri memnuniyeti hedeflemiştir.

Katana Güç Ürünleri ; uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, standartlara uygun üretimi, kaliteli malzemeyi dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi, kullandığı teknolojik olanaklarıyla bir dünya markası haline gelmek için sürekli gelişmekte ve büyümektedir.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.