• info@eectr.com
  • +90 212 652 41 68
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
202 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Organize Sanayi Bölgesi, Mermerciler Sanayi Sitesi 2. Bulvar No:11 Kat:2 Beylikdüzü - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • TELEFON: +90 212 876 16 57
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
SERVİS SAATLERİ 08:00-18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO , pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında arana marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.     Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO , ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO ’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO ’nun ürün gruplarından bazıları: NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI NKS BİLGİSAYAR (LAN) KABLOLARI NKS KONTROL KABLOLARI NKS HABERLEŞME KABLOLARI NKS YANGIN ALARM KABLOLARI NKS HALOJENSİZ KABLOLAR NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR NKS SİLİKON KABLOLAR NKS CCTV & SES KABLOLARI NKS KOAKSİYEL KABLOLAR NKS ENSTRÜMANTASYON KABLOLARI NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARI      NURSAN KABLO , müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir.Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO , NKS markalı ürünleriyle pazar payını her gün arttırmaktadır. Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir. NKS KABLO , eşdeğer ürünlerde;ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

 1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan NURSAN KABLO, pazarlama konusundaki bilgi ve teknik tecrübe birikimini. 1998 yılında üretim tesisini kurarak farklı bir boyuta taşımıştır. Genç ve uzman çalışan yapısı ile hızla bu alanda da hedeflerine ulaşan NURSAN KABLO, ürettiği NKS markalı ürünleri ile yurtiçinde ve yurtdışında arana marka olarak söz sahibi firmalar arasındaki yerini almıştır.2003 yılında şirketleşmiş ve NURSAN KABLO İMALAT SAN.ve TİC.LİMİTED ŞİRKETİ olmuştur.
Yapmış olduğu teknolojik yatırımlar ve mühendis kadrosuyla NURSAN KABLO, ISO 9001:2000 işletim sistemi kalite belgesini, ulusal ve uluslar arası standartlara dayalı üretimi ile NKS KABLO’ya TSE ve TSEK ürün kalite belgelerini almaya hak kazanmıştır. Geniş ürün gamına sahip olan NKS KABLO’nun ürün gruplarından bazıları:
NKS VERİ İLETİŞİM KABLOLARI
NKS BİLGİSAYAR (LAN) KABLOLARI
NKS KONTROL KABLOLARI
NKS HABERLEŞME KABLOLARI
NKS YANGIN ALARM KABLOLARI
NKS HALOJENSİZ KABLOLAR
NKS ALEVE DAYANIKLI KABLOLAR
NKS SİLİKON KABLOLAR
NKS CCTV & SES KABLOLARI
NKS KOAKSİYEL KABLOLAR
NKS ENSTRÜMANTASYON KABLOLARI
NKS MARIN & HAVUZ KABLOLARINURSAN KABLO, müşteri talepleri doğrultusunda özel tasarım kablo üretimi yaparak farklı çözümler getirmektedir.Makine parkurunu her geçen gün genişleten NURSAN KABLO, NKS markalı ürünleriyle pazar payını her gün arttırmaktadır.Sürekli gelişen dünyamızda teknolojik yenilikleri takip eden AR&GE departmanıyla , en ekonomik ve uygulanabilir çözümler üretmektedir.NKS KABLO, eşdeğer ürünlerde;ekonomik fiyat, yerinde ve zamanında hizmet, kaliteli ürün denklemi ile müşterilerinin güvenini ve memnuniyeti kazanmayı ilke edinmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.