• info@eectr.com
  • +90 212 652 41 68
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
255 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00-18:00
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+9 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

7404/3 Sk. no.1 Pınarbaşı, 35060 İzmir, Turkey

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

TECRÜBEMİZ TEKNOLOJİMİZLE BULUŞUYOR

1988 yılında İzmir’de kurulan firmamız, günün koşullarına göre daha yenilikçi tasarımlarla, geleceğin fırınlarını ve bu fırınlarda kullanılan bazı aksamları, üstün ve dünya standartlarında bir kaliteyle üretmeyi kendine hedef olarak seçmiştir.

Bu bağlamda, yurtiçi – yurtdışı fuarlara katılıp, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Türkiye’de, sektörün ulusal anlamda rekabet etme gücünün artmasına katkıda bulunmuştur.

TURHAN ISIL İŞLEM, ülkemizdeki sanayinin olmazsa olmazlarından olan çeliğin, ısıl işlemini gerçekleştiren sanayi fırınlarının imalatı ve revizyonu ile günümüz koşullarına adaptasyonunu uzmanlık ve tecrübeyle gerçekleştiriyor.

1993 yılında yeniden yapılanarak, çalışmalarını büyüten ve yurtdışına da hizmet vermeyi hedefleyen, TURHAN ISIL İŞLEM, imalatını yaptığı makinelerin ve ekipmanların kalitesi ve işlevselliği konusunda daima güven vermeye devam edecektir…

Firmamız imalat aşamasında daima kaliteli ürün, ekonomik fiyat prensibini benimsemiştir. Dış alımlarını yaparken daima kalite belgeleri olan kurumları tercih ederek, geniş bir tedarikçi zinciriyle birlikte büyümeyi hedef edinmiştir. Yurtdışından yaptığı alımlarda ise daima kaliteyi ön planda tutmuş ve son kullanıcıyı mağdur etmeyecek çözümler üretmiştir.

TURHAN ISIL İŞLEM, kalite standartlarına uygun üretimler yapıp, bu üretimleri ISO 9001 – TSE ile belgelenmiştir.

Talep yoğunluğunu karşılamak ve kapasiteyi artırmak için 2000 yılında imalat sahasını büyütmüş ve 2000 m2’ si kapalı, 2000 m2’si açık alan olan kendi binasını inşa etmiş ve aynı yıl, yeni adresinde üretime hızla başlamıştır.

İzmir – Pınarbaşı merkezli TURHAN ISIL İŞLEM, hedeflerine ilerlemeye ve büyüyen pazar payına durmaksızın hizmet etmeye devam ediyor…

22 yıldır, Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerine, markası, kalitesi ve uzun ömürlü hizmet garantisiyle ürünler sunan TURHAN ISIL İŞLEM, büyüyen ve gelişen ülkemizin aydınlık yarınlarına, her ayrıntısında tecrübe, ustalık ve teknolojinin bulunduğu projeler ve ürünler kavuşabileceğimize inanıyor..

TURHAN ISIL İŞLEM, yoluna bu inançla devam ediyor…

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.